متهمی که به جای زندان روانه بیمارستان اعصاب و روان شد

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: مردی که در فضای مجازی، اقدام به ارسال پیام‌های توهین آمیز و سپس تهدید افراد می نمود توسط پلیس فتا استان کرمان دستگیر شد.

به گزارش پلیس فتا، سرهنگ ستاد امین یادگار نژاد در این خصوص تصریح کرد: در پی شکایت دو خواهر  مبنی بر اینکه مدتی است که شخصی در در فضای مجازی با ارسال پیام‌های توهین آمیز، اقدام به ایجاد مزاحمت و در نهایت تهدید برایمان نموده است که پرونده با موضوع مزاحمت در فضای مجازی در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان کرمان اظهار کرد: با انجام تحقیقات علمی، پلیسی و با بررسی‌های به عمل آمده توسط کارشناسان این پلیس مشخص گردید فردی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای شاکیان را نموده بود از اقوام آنها بوده است.

وی افزود : متهم  پس از دستگیری به این پلیس دلالت که در ابتدا منکر هر گونه بزه ارتکابی بوده اما با وجود ادله کافی در بازجویی‌های خود اعتراف و  مشخص گردید که وی دچار بیماری روحی و روانی بوده و سابقه بستری در بیمارستان اعصاب و روان را هم داشته است.

سرهنگ یادگارنژاد در این خصوص گفت: پس از تکمیل پرونده، حسب دستور مقامات قضایی استان با توجه به اینکه متهم بیمار بوده به بیمارستان اعصاب و روان اعزام گردید.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: هر گونه اعمال مجرمانه توسط افراد خاطی در فضای مجازی توسط پلیس فتا پیگیری خواهد شد پس میطلبد که افراد نسبت به رفتارهای خود در فضای مجازی دقت بیشتری داشته و از انجام هر گونه جرمی خودداری نمایند.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان در پایان تاکید کرد: اما اگر افراد بخواهند با انگیزهایی مثل تفریح و سرگرمی، تسویه حساب شخصی، انتقام جویی و اخاذی عمل کنند علاوه بر اینکه مشکل حل نمی‌شود احتمال به وجود آمدن مشکلاتی بدتر نیز  وجود دارد.

468 ad

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *