انهدام باند کلاهبرداری شرکت هرمی “کیونت”

معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند کلاهبرداری موسوم به شرکت “کیونت” خبر داد.

سرهنگ کارآگاه “جهانگیر تقی پور” معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری های سریالی از شهروندان با عضوگیری شرکت هرمی موسوم به “کیونت” در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، ۱۴ مرد جوان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی موسوم به کیونت، شهروندان را اغفال و از آنها مبالغ زیادی کلاهبرداری کرده است.

معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی و متوجه شدند آنها از افراد زیادی کلاهبرداری کرده‌اند.

سرهنگ تقی پور گفت: کارآگاهان در گام بعدی با روش های علمی و بررسی های تخصصی مخفیگاه های متهمان را در نقاط مختلف تهران شناسایی با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی آنها را در عملیات های جداگانه دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره چهاردهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی موسوم کیونت در تهران اعتراف کردند.

معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

منبع: تسنیم

نمونه شکواییه کلاهبرداری شرکت های هرمی | اینجا کلیک کنید

468 ad

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *